Loni se po dlouhých letech bez sólové desky vrátil Ice Cube platinovou nahrávkou“Laugh Now, Cry Later“, kterou uvedl Scottem Storchem produkovaný šlágr „Why We Thugs“. Skladba „Gangsta Rap Made Me Do It“, k níž dodal beat Maestro, je údajně prvním singlem z nového a v pořadí již devátého alba, se kterým by ve filmovém průmyslu zběhlý kalifornský rapper rád přišel v průběhu příštího roku, tedy v sezóně, kdy by si měly odbýt premiéru minimálně tři snímky s jeho účástí včetně „First Sunday“. Ice Cube – Gangsta Rap Made Me Do It Zdroj: NahRight
Bobby
Publicista a hudební nadšenec, který o rapu píše od roku 2000, od roku 2003 pravidelně pro bbarak.cz. Je členem Hudební akademie a spolupracoval mimo jiné s iDNES.cz, časopisem Report, serverem ProtiŠedi, kulturním týdeníkem A2 a dalšími médii. Spoluvytváří podcasty Guestlist a BBaRak podcast. Za svojí kariéru napsal desetitisíce článků, pokud by se ale počítaly i ty nehudební, počet publikovaných textů by byl výrazně vyšší.



