hledat

Tags:

Asylum od DeSada nabralo hmatatelné obrysy. Jaké hosty oslovil a kdy bude výsledek k dostání?

Sdílej

Součástky smečky Sodoma Gomora není nutné dlouze představovat, neboť je prakticky týden co týden vidíme na stagi napříč naší zemí. Co se týče DeSada, tak již delší dobu avizoval, že dlouhé chvíle tráví ve studiu prací na nových peckách. Příslib byl rovnou dvojitý, ale fanoušci se smíří i s časovým rozestupem mezi avizovanými alby. To první nese název „Asylum“ a pod křídly stáje ZNK bude vysláno do éteru již sedmnáctého dubnového dne.

DeSade avizuje nový release dalším singlem „DeSade nebo nic“, na kterém udělal slušnou práci i Schyzo skrze buben. Chytlavej výsledek je slušnou návnadou na fanoušky, kteří si desku mohou koupit i ve speciálních verzích s různými druhy merche. Nejvíce asi zaujme VIP pack, kde si můžeš jmenovku pacienta na svém triku vyplnit vlastním jménem nebo nickem.  

„Asylum“ se nakonec zastavilo na počtu třinácti stop v tracklistu a pozornost vzbuzuje i tučný seznam přizvaných hostů. Kromě kolegů z labelu typu Řezník, Astral One a Byzo tu máme i zahraniční stopy jako Loki Lonestar, Scum, Amokrun, Super Famouse Fun Time Guys, Resin, Swann, Anubis Eradihate, Cetys, Dan F, Boroda či Riasboss. Velkým překvapením je asi účast pražského Saxe, ale máme takového tucha, že jsme byli na loňském Votvíráku svědky toho, když se tahle spolupráce začala klubat v myslích obou. Předprodej byl započat na shopu ZNK, kde si svůj kus můžeš rezervovat s předstihem.

Tracklist:

01) Killer
02) Nečlověk
03) Asylum (ft. Denoi)
04) Desade nebo Nic
05) Tam Venku
06) Nejsem OK (ft. Astral One)
07) Já se Směju
08) Psanci (ft. Řezník)
09) Sereteme
10) Infinity (ft. Loki Lonestar)
11) Lidé.cz 2.0 (ft. Sax)
12) Lonely Planet (ft. Zombiez & Annabelle)
13) Horrorheads (Possetrack) (ft. Scum (USA), Řezník (CZ), Amokrun (D), Super Famouse Fun Time Guys (USA), Resin (CAN), Swann (CAN), Astral One (SK), Byzo (SRB), Horror Avantgarda (CZ), Anubis Eradihate (SK), Cetys (SK), Dan F (RUS), Boroda (BY), Riasboss (RCH),
Mozek Krang, J-Style (CZ))

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1