hledat

Tags:

Asi jsem poslední z těch, co nenahání lajky, říká Boy Wonder v zadýmeném singlu jednoho z nejpoetičtějších slovenských lyriků Matyse

Sdílej

Od Matysova videu singlu “69” uběhly zhruba tři roky, během nichž udělal jeden ze dvou slovenských členů Ty Nikdy obrovský skok dopředu.

Spoluautor nahrávky “20 000 míl pod morom”, kterou kompletně nahrál do instrumentálních pozdravů kolegy Kennyho Rougha, je aktuálně jedním z nejpoetičtějších a nejsilnějších slovenských lyriků.

O tom, jak umístit do skladeb (i koncertů) emoce, by Ideův soused mohl přednášet na univerzitě. V době, kdy image a prázdné hlášky nemající daleko ke “generátorům náhodných slov” jasně přetlačují sdělení, je to velmi vítaná vlastnost, díky níž budeme pozorně sledovat také jeho další profesní kroky.  

Teď se však ještě můžete vrátit ke zmíněné poslední desce a připomenout si lehce zadýmenou věc “Wake n Bake” (máme-li pokračovat v upřímnosti, na disku jsou ještě lepší songy) se “slovenským Redmanem” Boy Wonderem.

“Asi jsem poslední z těch, co nenahání lajky,” sděluje člen BoyBandu s minulostí v Turbo Boost, jehož tímto káráme za dosud nerealizované sliby o následovníkovi “Špinavého poeta”.

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1