hledat

Tags:

Arrested Development se po dvou letech vrátí do hlavního města, v létě v něm zahrají pod širým nebem

Sdílej

Arrested Development. Absolutní legendy, průkopníci, kteří změnili tvář hiphopové scény, autoři hitů jako „People Everyday“, „Tennessee“ nebo „Mr. Wendal“, které se staly hymnami své generace, vystoupí 14. srpna na Občanské plovárně!

S novou deskou „Bullets In The Chamber“ a s pro ně typickým odhodláním nadchnout a potěšit fanoušky se kapela po dvou letech vrací do metropole, tentokrát v letní večer a pod širé nebe. Lepší kombinaci si nejde představit. Přijďte si tenhle jedinečný večer užít s námi.

Speech a spol. jsou na scéně víc než 35 let, hned se svým debutem vyhráli dvě ceny Grammy, jejich nejpopulárnější skladba na Spotify má víc než 90 milionů přehrání a měsíčně si je jen na téhle platformě poslechne víc než milion lidí.

Kapela vznikla v roce 1988 jako alternativa k tehdy velice populárnímu gangsta rapu. V muzice skupiny jsou cítit africké kořeny, je to živelná kombinace R&B, rapu i funku, kterou chtěla kapela od začátku využít k šíření inspirativního obsahu a lidskosti. A přitom je to muzika, ze které je cítit čistá radost a pohoda. A hlavně je to muzika, která pořád funguje naprosto skvěle a baví posluchače všech kategorií.

Vstupenky jsou v prodeji v několika vlnách. První vlna za 680 Kč je právě teď k dostání na pragueopenair.cz a na goout.net.

P.S.: Byl někdo z vás na jejich pražské premiéře v listopadu 2006 v Abatonu?

Arrested Development? Po tomto roztančeném singlu je třeba házet přes palubu či do starého železa jiné party

Arrested Development, Chuck D a Grandmaster Caz tvrdí, že hip hop zachraňuje životy

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1