hledat

Ani na Rihannu nezapomenuvší objev Ne-Yo v nové funkci

Sdílej

Především díky hitům „So Sick“ a „Back Like That“ známý R&B zpěvák a textař Ne-Yo, jenž ovšem vzhledem ke slavné spolupráci s Mariem na jeho dva roky starém hitu „Let Me Love You“ nepatří k objevům letošní sezóny, byl angažován do funkce „co-exectuive producera“ na připravovaný sountrack „Save The Last Dance 2“. Ne-Yo, jenž si v samotném filmu zahraje sám sebe, prozradil, že se prvně na nabídku zapojit se do projektu moc netvářil, leč nakonec si vše dokázal užít. „It feels good and it was fun. I was a little skeptical of my ability until I was explained what it entailed.”

Sám zaměstnanec firmy Def Jam Recordings, jehož letošní premiéry „In My Own Words“ se prodalo kolem 3 milionů kusů, pronesl, že hudebních žánrů je kvůli nezbytné rozmanitosti zahrnuto dost. „There’s many genres of music on this album. The classical style in which a ballerina would dance to as well as the hip hop sounds for a street dancer is what we are trying to personify with the music on the soundtrack.” Čerstvý čtyřiadvacátník Ne-Yo si pak na albu složeného z jedenácti zářezů ukrojí rovných pět dílů včetně balady s Joem a Rubenem Studdardem. „I think Joe is amazing and I look-up to his songwriting and vocal ability. It was a real honor and pleasure to work with him. He’s an artist that did what I’m trying to achieve successfully.“

Premiéra proběhla nedávno, se samotným soundtrackem se počítá na 7. listopad, s tím, že na něm bude přítomna i nová hudby od T-Pain nebo Rihanny, pro níž mimochodem Ne-Yo napsal její hit „Unfaithful“.

V originálním a již pět let starém filmu „Save The Last Dance“ se představili herci jako Julia Styles, Sean Patrick Thomas, Kerry Washington a Fredro Starr z Onyx. Šlo o rozpor mezi láskou k tradičnímu baletu a nadšením pro hip hop. Jakéhopak scénaře se asi dočkáme u druhého dílu?

Zdroj: Vibe

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz