hledat

Tags:

Alan Murin klepe na slovenský trh debutovým albem. Chybět nebudou ani Kali nebo Tina

Sdílej

V uplynulých měsících vás redakce Bbarak.cz hned několikrát informovala o nadějném slovenském zpěvákovi, který sbíral hudební skills za velkou louží. Alan Murin po několika singlech začal schraňovat studiový materiál v jeden trakclist, který zamíří na prodejní pulty již v říjnu letošního roku. Na desce „Trueself“ nebudou chybět ani hosté jako Kali, Tina nebo Celeste Buckingham.

U našich východních sousedů je Alan Murin vnímán jako jeden z nejvýraznějších mladých talentů, který si podvědomí fanoušků získal svou autenticitou, tvrdou prací a chutí obětovat pro svůj sen ústupky na úkor komfortní zóny.

„Album z velké části vznikal posledních šest měsíců, během kterých jsem měl i nějaké transformační období. V té době jsem se musel jako člověk vyvíjet. Měl jsem hodně radostných chvil a chuť tvořit koncertní skladby. Ty jsou na desce velmi propojené a můžete se těšit na věci melancholické, nostalgické i popové s nádechem osmdesátých let, ale také skladby, kde budu v úplně nových polohách,“ prozradil Alan Murin, který na své album spustil předprodej skrze shop RukaHore.sk. Na trh bude uvedeno 24. října.

Pokud vám toto jméno bylo doposud neznámé, můžete si jej otestovat skrze nový singl „Lifestyle“, který nebude chybět ve výsledném tracklistu. „Odráží se v tom mé momentální nastavení a myšlenkové pochody. Chtěl jsem přiblížit životní styl, který zažívám a současně v tom jsou prvky vize, která mě žene dopředu,“ dodal Alan Murin, o kterém zřejmě budeme slýchávat stále častěji.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1