hledat

Aesop Rock ještě letos s albem

Sdílej

Mladá puška z New Yorku zvaná Aesop Rock maká na dalším albu. I když to podle DVD od Definitive Jux nevypadá, je Aesop potentní MC a na kontě už má několik desek, naposledy vydařené EP “Fast Cars, Danger, Fire and Knives”. 

Novým materiálem bude pravděpodobně album, prozatím nazvané “Livin´ The Dream”. Deska by měla vyjít ještě letos na konci roku a labelem by měl být domácí Definitive Jux.

Novinka z 16. 11. 2004 (Shaft)
Aesop Rock s novým materiálem
Aesop Rock
, který loni vydal své nejnovější album “Bazooka Tooth”, už připravuje nový materiál. Zároveň, ale chystá také takové bonusové vydání výše zmiňované desky.

Jako první bych zmínil právě novinky okolo “Bazooka Tooth”. To nyní vychází jako dvoj CD, na jedné části jsou accapely a na druhém instrumentály. Celé se to jmenuje “Build Your Own Bazooka” a váže se k tomu i soutěž o remix. Zde se meze nekladou a důraz je hlavně na kreativitu, podrobnější informace najdeš na zde.

Druhou novinkou, týkající se Aesopa je vydání EP “Fast Cars, Danger, Fire and Knives”, které má vyjít v únoru příštího roku. Jako producenti se zde ukáží dlouholetý parťák Blockhead, sám Aesop a taky Rob Sonic, který nedávno vydal velmi dobré album “Telicatessen”.

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?