hledat

Tags:

A.G. z D.I.T.C. je stejně jako Evidence Mr. Slow Flow a díky Ray Westovi nezrazuje zlatou éru ani bez Showbize

Sdílej

A.G. z D.I.T.C. je na současné žánrové mapě jedním z veteránů s nejčistším přístupem, o čemž nás v posledních dvou letech přesvědčil jak pod širým nebem (Hip Hop Kemp), tak v klubu (Futurum).

Ačkoliv na sympaťáka z jižního Bronxu ani zdaleka nepřišel plný dům, reprezentant zlaté éry nehnul ani brvou a svou skalní fanouškovskou obec potěšil vtípky, civilním přístupem i poctivým výkonem, s tím, že se během své show dokonce naučil význam českého slova “voda”.

Do svého zbrusu nového EP “Always Protect The King” sice dotyčný výraz nezahrnul, nicméně i tak se přítomných devět zářezů tracklistu poslouchá velmi dobře.

Velký podíl na tom nese i produkující Ray West, jehož zasněné beaty mírnějšího tempa jsou pro tradiční east coast tvář využívající stejně jako Ev “slow flow” živou vodou a netopí se v nich ani tři přítomní hosté Lord Tariq, Party Arty & D Flow.

Určitě doporučujeme a pokud jste zmeškali, určitě se zpětně vraťte i k jejich vůbec prvnímu napojení formou épéčka “The Nickel”, které nese na pažbě letopočet 2015.

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1