hledat

Tags:

Joyner Lucas dělá to, co umí nejlíp. Nabízí špičkový storytelling a dílo mu pomáhá pozvednout Mya

Sdílej

Je to sotva pár týdnů, co Joyner Lucas vydal album “ADHD 2”, na němž hostují známá vokální jména jako Ty Dolla Sign, T-Pain nebo Chris Brown. A už je zpět s novinkou, která v dnešním hudebním průmyslu působí jako malý zázrak – jeho nový audiovizuální pozdrav má totiž délku 7 minut a 23 vteřin.

V době, kdy většina interpretů sází kvůli playlistům či algoritmům na dvouminutové singly, je to docela odvážný krok. Joyner si ho ale může dovolit. Jeho nejsilnější zbraní je totiž storytelling, neboli schopnost vyprávět příběh tak poutavě, že délka skladby přestává hrát roli.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Jeden z fandů to shrnují jasně: „Joyner je jediný člověk, který mě dokáže přesvědčit, že i sedm nebo osm minut nepůsobí dlouze.“ Další dodává: „Tohle je důvod, proč jsem ho začal poslouchat už před lety. Je to nejlepší vypravěč vůbec, podle mě top 5. Jeho skladby, kde ukazuje oba pohledy, jsou ty úplně nejlepší.“

Novinku doprovází i videoklip, v němž se objevuje známá R&B zpěvačka Mya, o které nebylo dlouho slyšet. Tohle je každopádně trefa do černého (může se to tak v dnešní úzkoprsé době ještě psát?) a potvrzení, že jeho práce má pořád nejen energii, ale i nápad.

Joyner Lucas odpovídá Skeptovi: Tvá kariéra už není, co bývala. Možná jsi nasranej, protože už nemáš v UK žádný hype

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1