MC ̶E̶m̶i̶n̶e̶m̶ ̶N̶o̶v̶á̶k̶ ̶ Gey zveřejní už za pár dní na domovském Ty Nikdy další sólové album „O tatínkovi, který usnul“, které převezme štafetu po druhé epizodě „Rλp-life“ s Krudanzem.
Zatímco na fyzickém nosiči a streamovacích službách budou jeho nové myšlenkové pochody k dispozici ve druhé polovině tohoto měsíce, vinyly dorazí trochu později.
„S největší láskou k rapu jsem nahrál asi nejmíň „rapovou“ desku. Je hlavně pro mě, ale pokud se vám bude líbit, tak budu šťastnej,“ vzkázal sám Mr. Rafael, jenž si tentokráte celé dílo sám vyprodukoval.
To, jakým směrem by se vše mohlo ubírat, nastínil čerstvě vypuštěný pilotní singl „Tenhle synťák kdysi koupil táta“. „Nadherný text,“ ocenil DJ Fatte, který toho s ním v minulosti neudělal zrovna málo.
Z odhaleného tracklistu je patrné, že Gey musel jako školák pařit i kultovní hru „Prnce of Persia“, ale dost bylo spekulací. Rozloučíme se fakty – jeho šňůra „Tour na dobou noc“ vypukne 24. března v Brně, kde se novinka pokřtí a skončí 29. dubna v Hradci Králové.
Tracklist:
1. Až budete spát
2. Helvetica
3. Možná, že příšery nežijou ve skříních
4. Homeopatika
5. Budí mě chcaní, ale zaspím to
6. Plameňák
7. Tenhle synťák kdysi koupil táta
8. Osmimílový boty
9. Čtyrlístek
10. V zelí
11. Prince of spermia
12. Sám s sebou
13. Hekvádor




