Jaké nové atraktivní nahrávce pod záštitou Rhymesayers řekla své ano Sa-Roc?

Z Atlanty pocházející krotitel samplerů Sol Mesiah se možná nezdá, ale své produkční prsty už měl leckde.

Třeba i na platinových projektech umělců jako dead prez, David Banner, Nappy Rooots, Chamillionaire nebo Jay-Z.

Nicméně zpět do současnosti – 30. září mu vylézá na Rhymesayers Entertainment novinka „GOD CMPLX“ a podle všeho bude o co stát po všech stránkách – instrumentálně i vokálně.

Účastní se jí totiž i KXNG Crooked, Evidence, Stic.Man (dead prez), Che Noir, Lyric Jones, Planet Asia, Murs, Slug (Atmosphere), Aesop Rock nebo Baba Zumbi (Zion I).

Nástin toho, co čekat, představuje nový video singl „Roc Steady“, v němž řídí celou lyrickou operaci první dáma výše zmíněného labelu Sa-Roc, jejíž ostřejší projev je známý široko daleko.

Bobby
Bobby

Publicista a hudební nadšenec, který o rapu píše od roku 2000, od roku 2003 pravidelně pro bbarak.cz. Je členem Hudební akademie a spolupracoval mimo jiné s iDNES.cz, časopisem Report, serverem ProtiŠedi, kulturním týdeníkem A2 a dalšími médii. Spoluvytváří podcasty Guestlist a BBaRak podcast. Za svojí kariéru napsal desetitisíce článků, pokud by se ale počítaly i ty nehudební, počet publikovaných textů by byl výrazně vyšší.

Articles: 14570