Čerstvý přírůstek v diskografii Gleba klepe na dveře. Jak vypadá cover a servírované menu?

U našich východních sousedů je možné registrovat celou řadu umělců s nezaměnitelným rukopisem. Jedním z nich je také Gleb, který je pověstný svou originální flow a brilantním storytellingem. Nyní se tento rodák z Ruska žijící na Slovensku chystá rozšířit svou diskografii o nový kousek. Ponese název „Big Boy FM“ a na prodejní pulty zamíří již dvacátého červnového dne.

Není pochyb o tom, že nám Gleb bude servírovat opět menu plné zvuků, které koketují s prvky drum ‚n‘ bass, ale i jinými prvky s Ostrovů. Vše by ale mělo být dle zvyklostí zabaleno do osobitého výsledku, kterým se již dlouhé roky na slovenské scéně prezentuje.

Nové album bylo avizováno již v závěru minulého roku, ale až nyní dostalo zřetelné obrysy. Výsledný tracklist čítá celkem dvanáct stop a tuzemské publikum může hned na první pohled zaujmout název šesté skladby „Mc Erik & Barbara“. Gleb je známý tím, že často odkazuje na kořeny a léta, která mnozí dnes již nepamatují, proto jsme zvědaví, v jakém duchu se ponese nejen tato věc. Pokud by sis chtěl disk zajistit s předstihem, můžeš tak učinit na shopu RukaHore.sk.

Tracklist:

01) Big Boy FM intro
02) Frekvencia
03) Známky života
04) ESC
05) Homie Rap
06) Mc Erik & Barbara
07) Free ft. Mc Prázdna peňaženka
08) Poslucháči na linke (Skit)
09) Soundtrack malej metropoly
10) Na skalách freestyle
11) Hitmejkrrr
12) Big Boy FM

Austy
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012, žánrovou osvětu ventiluje pod křídly Bbarak.cz. Člen Hudební akademie je často k zastižení v terénu, kde monitoruje a zpovídá nejen tuzemské umělce. Ve své práci se zaměřuje na rozhovory a recenze, ale čtenáře informuje i o tom, co aktuálně rezonuje na mapě starého kontinentu. Mimo tvorbu článků se věnuje i pořádání akci a spolupodílí se na dramaturgii festivalu Otevřené hospody.

Articles: 3063