Polovina prosince nabídla již třetí pokračování titulu „Chimera“ a Smack v tomto případě tracklist okořenil o jména jako Karlo, Nik Tendo, White Russian či Nuff. Celkem 11 stop vykazuje celou řadu silných momentů, což ostatně již dokázaly například singly „Molotow“ či „Legendary“. Tentokrát padla volba při tvorbě doprovodného vizuálu na závěrečnou věc „Další rok“, která se nese v drum and bass tempu a na svědomí ji má Magenta.
Nekorunovaný král ze Strašnic opět servíruje sympatické bars, ve kterých se nebojí vyjádřit svůj názor. Stejně jako celé řadě jeho nejen rapových kolegů mu v uplynulých dvanácti měsících ve velké míře chyběly stage a plné kluby.
Vyslovená přání rozhodně nejsou přehnaná a redakce Bbarak.cz se přidává k přání, aby se již začalo blýskat na lepší časy.
Na celý tracklist si již brzy posvítíme skrze recenzi, ale již nyní se zdá být zřejmé, že Smack se udržuje ve skvělé tvůrčí kondici a jeho nový release je důstojným bratříčkem starších titulů.