Letní hodina hudby, kterou musíte slyšet

Madonniny erotické nahrávky ani smlouva Jimiho Hendrixe sice v aukci nového majitele nenašly, leč protože je léto v plném proudu a propracované instrumentální skladby, které by podtrhovaly jeho atmosféru, se v tomto období hodí vždycky, co takhle sáhnout po “Whimsy Beats”?

Na desce se v šedesáti minutách nabitých pozitivní energií vystřídali jak osvědčení producenti z Everydays, tak i jejich přátelé naladění na stejné vlně. Kromě jmen, která znáš (Side9000, DJ Fatte, Kenny Rough, Sinuz), ti rozšíří obzory a budeš příjemně překvapen tím, kdo všechno na desku přispěl. Co víc – tato kompilace je přístupná všem. Everydays pokračují ve své již téměř roční tradici net-releasů, a tak i po “Whimsy Beats” můžeš exkluzivně na bbarak.cz sáhnout bez obav, že by tě někdo plácl přes ruku.

Kompilaci stahujte zde.
01. Oakmaster Oak – Among the friends
02. Sinuz – Just do beat
03. Dj Jazzy – Jones girls
04. FNTM – Sunshine
05. Thovt – Yellow leaf
06. Anthony Puffaz – Modulations
07. Fudja – Only Summer
08. Gruzo – Yeah sure
09. Ownie one – Come on
10. Dj Fatte – Famoz
11. Kenny Rough – Dustiness
12. Rubby – Erubbtions
13. Lymit – Russia_love
14. Side9000 – Weed
15. Inphy – How could i
16. Sasa – Samurai valley
17. Flossy – Everytime
18. Oliver Lowe – Autumn
19. Kubatko – Good night

P.S.: Člen labelu a student Filmové školy Zlín Martin Müller právě dokončil svůj absolventský film “Špatné myšlenky”. V hlavních rolích Kateřina Janečková a Roman Říčař. Na hudbě k filmu spolupracoval FNTM. Přímý link ke stažení máte tady.

Související:

Osmnáct Čechů a 1 Slovák vzdá hold létu

Zdroj: Everydays

Zanechat odpověď