hledat

6x nominovaný Jay-Z

Sdílej

29. srpna se budou na Miami předávat ocenění MTV Video Music Awards. Jay-Z sem zasáhne hned se šesti nominacemi. Mezi ty nejhlavnější zařadím Nejlepší mužský video a Nejlepší rap video k tracku „99 Problems“.

O stupínek pod ním stojí s pěti nominacemi Beyonce, No Doubt, Usher a Outkast. Na předávání živě vystoupí právě zmiňovaný Usher a taktéž Kanye West. Abych skupil zbylý nominace Jay-Z. Takže: Nejlepší video obecně, Nejlepší choreografie, Nejlepší režie a Nejlepší střih.
Trocha bulváru neuškodí. Pořadatelé počítají, že u televizorů bude tenhle přenos sledovat miliarda lidí! Já taky. Já taky.

Ještě k Outkast. Jejich klipová jednička „Hey Ya“ obdržela nominace za Nejlepší Hip hop video, Nejlepší video obecně, Nejlepší režii a Best special effects (netřeba překládat).

Loni vyhrál klip „Work It“, Missy Elliott, která byla letos taky nominovaná. Nejúspěšnější interpreti loňskýho roku v NY Radio City Music Hall byli bravurní, britští Coldplay, dětský Justin Timberlake a krásná Beyonce. Tihle tři získali každý po třech oceněních. Je to lahůdkovej program, lahůdková scéna a režie tohodle předávání! Nenechte si ujít!

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?