hledat

Tags:

2. ročník Steel City Festu importuje do Ostravy nejlepší brněnskej rap v podobě Tafroba a Michajlova. Je libo lístky zdarma?

Sdílej

Jak jinak zahájit festivalovou sezónu 2023, než tak, že uspořádám jeden z prvních fesťáků nadcházejícího roku! To možná napadlo kluky v Ostravě, protože na sobotu 21.ledna ohlásili 2. ročník Steel City Festu v Fabric klubu.

Po Mojí Reči, která byla headlinerem při premiéře tohoto festivalu, láká ostravská akce na silný rap skills a nejlepší brněnskej rap v podobě Tafroba a Michajlova a to není rozhodně všechno, co se programu eventu chystá. My pro tebe navíc máme možnost, jak nafasovat vstup pro sebe a svůj doprovod!

Co se týká rapové složky mejdanu, je jasno! Hlavní stavební kameny eventu tvoří Tafrob s Michajlovem a také slovenský Dyzivv, tyhle tři healdinery doplní místní smečka COTIJE, která letos vydala zdařilou desku TGMBC a Ostrava City budou reprezentovat i Stara Partyja a z Liberce dovalí Tomba Bomba jemuž bude krýt záda D Nut.

O element break dance obohatí Steel City Fest parta The Floor Kids Crew a poladit účes budou mít návštěvníci akce u gangu z Alesandro Barbershopu a organizátoři přislíbili i tombolu. Předprodej je v plném proudu a ty můžeš novinky sledovat na facebook eventu fesťáku.

Chceš vyrazit na tuhke nějvětší hip hop indoorovou akci v Ostravě? Máme k dispozici 2×2 vstupy, dva šťastlivci si tedy tenhle mejdan užíjí zdarma. Co pro to musíš udělat? Do 18.1.2023 do 23:00 odešli email  na soutez@bbarak.cz s předmětm Steel City Fest 2, do těla emailu uveď správnou odpoveď a napiš nám svoje občanské jméno a telefon, abychom mohli výherce informovat. Držíme palce!

Soutěž o 2×2 vstupy na Steel City Fest (21.1.2023 Fabric club Ostrava)

Jak se jmenuje poslední Tafrobovo album?

a)|Totem

b)Talisman

c) Maraton

Tagy: