hledat

2 Chainz – Money In The Way

Sdílej

Říká ti něco občanský jméno Tauheed Epps? Nic? Ok. A co třeba pseudonym Tity Boi? Už něco málo? Tak já teda vykládám ty svoje veškerý karty na stůl. Tyhle všechny jména jsou totiž spjatá s energickym jedenačtyřicátníkem 2 Chainzem, kterej se netají jedním svým milým koníčkem v podobě „romantických“ orgií vždy po odehranym koncertě. Hold někdo z míst, který navštíví, sbírá magnetky a někdo zase nový „kontakty“ na nové přátele.

Ale z pořadu „Peříčko“ zpátky k muzice. Tenhle zásadní reprezentant atlantský scény vydal před nedávnem svoje pátý studiový fresh album s názvem „Rap Or Go To The League“, na kterým můžeš slyšet hostovačky s lidma, jako jsou například Young Thug, Travis Scott, Kendrick Lamar, E-40, Lil Wayne a mnoho dalších. LP obsahuje 14 věcí a za velkou louží mělo velmi úspěšnej start hned v úvodu vydání.

Já bych ti chtěl představit z tohohle alba věc s názvem „Money In The Way“, režírovanou Vincentem Louem. 2 Chainz tě tady vezme na vejlet ze současnosti do minulosti a zase zpátky. Je to takovej padesátiletej průřez minulostí z jedný chodby v jedný budově, kde ti ukazuje, jak ho minulost neustále ovlivňuje a je neoddělitelnou součástí jeho osobnosti. Za mě moje nejoblíbenější věc z týhle dlouhohrajky.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz