hledat

Tags:

150 let zkušeností. V Brně předvedou své schopnosti Pete & Bas a ty u toho můžeš být zdarma…

Sdílej

Duo britských raperů není nic neobvyklého, interpreti Pete & Bas se ale vymykají – svým věkem. Oba jsou sedmdesátníci, což při dnešním kultu mládí, který poslední desetiletí panuje v médiích i na sociálních sítích, budí přinejmenším pozornost.

Na Instagramu mají přes téměř milion sledujících a jejich britské turné je z velké části vyprodané. Nejde ale o vtip, flow Petea a Base v konkurenci mladých raperů obstojí a v něčem je možná i předčí, nový singl „Gangster Sh**“ budiž toho důkazem.

Mimo jiné za sebou mají také spolupráci s interprety jako Jaykae, Mist, D Double E nebo Dizzee Rascal. Na jejich brněnské premiéře je podpoří Robin Tent.

Timetable:

19:00 open
20:00 Robin Tent
21:00 Pete & Bas
After DJ Sahi

Rychlá outěž o 2 lístky na Flédu:

Jak se dostal Pete k současnému rapu?

a) přes vnučku, která ho hlasitým poslechem rapové hudby v autě obtěžovala tak dlouho a často, až si řekl, že by to mohl zase zkusit s hudbou

b) přes manželku, jež před pár dekádami hlídala děti a když o mnoho let později slyšela jednoho z nich – Wileyho – svého muže vyhecovala slovy, že přeci dokáže to samé

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do středečního odpoledne. Jako předmět zprávy uveďte Fléda a kvůli guestlistu přiložte i své civilní jméno. Hodně štěstí!

https://www.fleda.cz/event/1574/

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1