hledat

Tags:

Vyhrajte Pay per View na sobotní Oktagon 43 s Kinclem, Vémolou, Kozmou, Lohorém, Pukačem, Brožem a spol.!

Sdílej

Rap a MMA k sobě v posledních letech nemají až tak daleko. Stačí si ostatně vybavit „nástupovky“ pro Attilu Végha, jehož velebil Rytmus, Mawara, kterou spáchal Yzomandias, Michala Martínka, jíž stvořil Refew, nebo Václava „Babu Jagu“ Mikuláška, o níž se postaral Sergei Barracuda.

A můžeme uvést i další příklady. Šampion střední váhy Patrik Kincl v minulosti četl papírový Bbarák, objevil se v jednom z klipů Blakkwoodu a v Hradci Králové se na žíněnce potkal i se členy Milion plus.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Ještě to není tak dávno, co jsme pokecali o hudbě s bývalým vládcem Welteru Davidem Kozmou a to samé máme v plánu udělat s někdejším bboyem Vladimírem Lengálem, jenž v současnosti trénuje pár českých rapperů a letos by rád ve své váze zaútočil na titul.

A to už spíš druhý den nevyjde slunce, než aby na sobotním Oktagonu 43 v pražské o2 aréně nezazněl v rámci nástupových skladeb nějaký rap.

Pokud byste rádi rádi získali na akci s bojovníky jako Kincl, Vémola, Kozma, Lohoré. Pukač, Brož, Kuzník, Bryczek, Legierski či Mazúch PPV zdarma, co takhle zkusit naši rychlou soutěž?

Soutěž o čtyři pay-per-view na Oktagon 43:

Komu dělal Karlos „Terminátor“ Vémola svého času v Londýně ochranku?

a) Kobe Bryant a Coolio

b) Michael Jordan a 50 Cent

c) Allen Iverson a Megan Thee Stallion

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do sobotního dopoledne. Do předmětu zprávy jen prosím napište Oktagon. Hodně štěstí!

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1