hledat

Unikátní záznamy z Hip Hop Kempu 2004: Wildchild, 7l & Esoteric, Promoe, Torch, Blade, WWO, O.S.T.R., Alien Army i AMO a Kontrafakt

Sdílej

Znáte Pufazův pořad “Cream Sound”, jehož si můžete naladit každý čtvrtek od 19:00 do 21:00 na Color Music Radiu a který se primárně zabývá beaty, beatmakery a vůbec soulful zvukem?

Přesně touto otázkou jsme začínali pár dní starý článek “Peneři, Indy & Wich, Dizzastar, Looptroop, K-Otix, Grammatik nebo Akrobatik na záznamech z Hip Hop Kempu 2003” a protože se hodí také k tipu následujícímu, dovolujeme si ji ponechat.

Poslední a opět speciální díl vrátil posluchače na třetí ročník Hip Hop Kempu, který se uskutečnil v roce 2004 na hradeckém Stříbrném jezeře za účasti deseti tisíc lidí.

Během necelých dvou hodin se tak můžete pokochat záznamy koncertů od jmen jako Wildchild a Dj Romes z Lootpack, 7l & Esoteric, Blade, Promoe z Looptroop Rockers, Torch (kdo by neznal hymničku “Wir waren mal Stars”…), Kontrafakt, WWO (na “Jeszcze bedzie czas” nemůžeme dostat z hlavy ani po sto letech), O.S.T.R., Alien Army, AMO (pamatujete na “Bratislavu”?), Dj Vadim a Dj Woody a další. To vše s insiderským komentářem hlavního dramaturga Affra.

Poslední epizoda, díky níž se vrátíme do roku 2005 a poprvé vpadneme na hradecké letiště, bude zveřejněn příští týden…

Peneři, Indy & Wich, Dizzastar, Looptroop, K-Otix, Grammatik nebo Akrobatik na záznamech z Hip Hop Kempu 2003

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1