hledat

Tags:

Součástí rapu je i primitivismus. Jakého nic neřešícího nováčka podpořili Rytmus a Maiky Beatz?

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Rap byl vždy zejména primitivní a repetitivní žánr a právě v této podobně jsme si ho i zamilovali a našli si k němu cestu, po které kráčíme dodnes.

V poslední době se však dostal do stádia, kdy v něm mizí víc a víc hranic, toleruje se ledacos a členům branže prochází věci, které by jim ještě pár let zpět absolutně neprocházely.

Jedním z nových a nic neřešících jmen je Frayer Flexking, který má na sobě pozornost teprve krátce, ale i za nedlouhou existenci už stačil zrealizovat společnou věc s Maiky Beatzem a Rytmusem.

Piešťanský pásek čerstvou krev a nastupující generaci nemá problém podporovat, což už ukázal volbou hostů na “Real Newz” a má to své důvody…

Frontman KF, u nějž v dotyčné decentní vymývárně mozků kvitujeme hru s flow, se totiž dostane do hledáčku i těch nejmladších a drží tempo s novými trendy. Profesně mladší kolegové si navíc po jeho boku plní profesní sny.

Jejich “Rakety jak pizza” se možná u určité části publika stanou hláškou právě probíhajícího léta, nicméně v rámci česko-slovenské hiphopové historie žádnou velkou stopu zřejmě nezanechají.

Views neviews, Frayerova cesta k opravdovému rapovému frajerovi je každopádně ještě hodně daleká. Právě teď si nedokážeme představit, že by byl pro někoho interpretem číslo 1 někdo bez žádného velkého charisma s texty prázdnými jako šrajtofle bezdomovců.

Nechť však ukáže čas…

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1