hledat

Tags:

Sólové ambice Renne Danga s pořadovým číslem dvě leží na soutěžním menu. Zkusíš štěstí?

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Aktuálně asi nejznámější rodák z Rychnova nad Kněžnou patří zároveň i k nejvýraznějším tvářím tuzemské rapové současnosti. Renne Dang v těchto dnech vypustil na denní světlo své druhé sólo, které by mělo potvrdit jeho roli na scéně. Kde jsou ty časy, co z něj pouze čišela zloba, a v textech kopal kolem sebe… Dnes tu máme uvědomělého muže, který může generacím posluchačů předávat message. Autor desky „Thái“ poslal do redakce čtyři originály, které dáváme do soutěže.

Několik singlů si již pozornosti fanoušků užilo, zbytek tracklistu postupně proniká do přehrávačů. Celkem osmnáct stop dalo jasnej signál, že Renne Dang toho má na srdci i na jazyku nemálo. Stopáž máme hutnou, stejně jako přednes, který klade důraz na autenticitu a emoce. Zda se tento disk stane nejhodnotnější prací tohoto roku je ještě brzy posuzovat, ale ve finálové desítce by zastoupen být měl.

Tak jako vždycky svou správnou odpověď na naši otázku pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne pátku 13. prosince. Do předmětu uveď „Renne Dang“ a nezapomeň přidat i svou adresu, aby bylo patrné, kam ti výhru poté zaslat. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí.

Soutěžní otázka o 4 kusy alba Thái:

Na které desce z letošního roku bychom marně hledali hlas Renne Danga?

a) Jako ryba ve vodě

b) Thái

c) OUT.SDR

d) Debut

e) Pět růží

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1