hledat

Tags:

Romantika z asfaltu, noty pouliční moudrosti. Život v Minsku by asi nepopsal nikdo líp než Вектор А

Sdílej

Co se děje za oponou, kde cenzura často seká přes prsty a ideologie musí být vyhlížena pouze od východu? Pokud bych mohl mluvit sám za sebe, život v Minsku mě zase až tak neláká, ale s odkazem na jiné mravy a možnosti se jedná o celkem exotickou destinaci. Pár řádkům o tamních poměrech a mravech se nebráním a kdo jiný by mi tu osvětu měl do mysli nalít, než Вектор А?

V metropoli Běloruska se narodil, dá se hovořit i o tom, že je hrdým patriotem, avšak rozhodně nesympatizuje s tamním politickým systémem. Díky svému hudebnímu talentu si získal fanoušky v rodné zemi, ale i v zahraničí. Ve své tvorbě opisuje postřehy ze života v Minsku, stejně jako se vyznává z lásky k hiphopové kultuře.

Вектор А dokáže své skladby protkat poutavými příběhy, sázkou na klasické žánrové prvky, které pak prošpikuje špičkovými produkcemi a výrazným vokálem. Ve své tvorbě vsází často na slovní hříčky a společensky zaměřené texty.

A nejinak tomu je v případě nového singlu „Не вернусь“. Emoce a atmosféra z toho cáká. Západ slunce v Minsku, decentní, ale s jasným charakterem.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1