hledat

Tags:

Projít si jen tak v tričku na chviličku Karlův most, tak to je fér…aneb Ash721 z ABX vzpomíná pod taktovkou Molotow Praha

Sdílej

Protože má v dnešní době podcast nebo vlastní talk show téměř každý, proč by nemohl něco podobného provozovat také graffiti shop?

V tomto případě máme na mysli kanál Molotowu Praha, kterému z holešovické ústředny velí Alien4, o jehož odbornosti a zapálení se nepochybuje.

Po prvním dílu s Davidem Strauzzem tentokráte přišla řada na kolegu Vladimira 518 nebo Poise z ABX, jenž slyší na jméno Ash721.

„Probrali jsme začátky a dostali jsme se až do doby Modrého Sametu a samozřejmě i legendárního graffiti obchodu Yard. Vzhledem k tomu, co vše má Ash za sebou, tak tohle jen první díl,“ ozřejmil Vetřelec, jenž tak současně avizuje druhé pokračování.

Toho, jenž hovořil mimo jiné o Scarfovi, Sifonovi a další spoustě kultovních žánrových tváří, mimochodem možná znáte i z letitých nahrávek. Ashe se objevil jak po boku Bohuše DLM v produkci Dědka z 6 polnic, tak v devatenáct let staré hymně „Léto“ od Indy & Wich, kde je autorem třetí sloky.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1