hledat

Tags:

O.S.T.R. dělá tlustou čáru za svým posledním albem a příští rok se ve znamení půstu také neponese

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Poslední album jedné z nejvýraznějších polských rapových tváří, která v příštím roce oslaví kulaté čtyřicáté narozeniny, máme najeté vcelku obstojně. I proto jsme zaregistrovali, že se i další skladba z tracklistu „Instrukcja Obsługi Świrów“ dočkala vizuálního zpracování. Dle indicií je ale posledním želízkem v ohni, neboť se za tímto nosičem dělá již jedna velká tlustá čára, a pozornost se začne upírat k novému materiálu.

O.S.T.R je polským rapovým hrdinou, který se těší kladným ohlasům i za hranicemi své země. Rodák z třetího největšího města Lodže se před dvěma lety stal čestným občanem na této adrese, letos se podílel na soundtracku historického filmu, jenž mapuje výraznou tvář polských dějin a její boj za nezávislost a demokracii.

Jak je z výčtu preferencí patrné, Adam Andrzej Ostrowski si již dávno získal náklonnost i publika mimo žánr, se kterým kolem roku 1997 vyrazil do boje. Teď ale přichází prostor pro nový klip ke skladbě „Monochrom“, na které hostuje Green. O beat se postaral, stejně jako v mnoha dalších případech, Killing Skills. A co bude dál? Počkáme si na nový singl a jsme přesvědčeni, že O.S.T.R opět v únoru nezklame a vyrobí další desku.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1