hledat

Tags:

Momo a vytříbená flow si tykají i v závěru roku 2019. A koho z hudebních kolegů si pozval na křest?

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

V závěru každého roku se obvykle s nejen s deskami z rapového žánru roztrhává pytel. Nejinak tomu bude i na sklonku 2019, kdy se můžeme těšit na slušnou porci hudby z Čech i Slovenska. Čerstvý materiál také do světa vyslal bratislavský vlk „Momo“. Není žádným tajemstvím, že album „Out.sdr“ čítá deset skladeb, ze kterých bylo možné již několik před samotným releasem zaslechnout v rámci proma.

Na řadu se aktuálně dostala skladba „Flow 2300“, které patří v tracklistu deváté místo. Do beatu od Brokenmind nám Momo demonstruje svou techniku a letité zkušenosti. Přesně to, co na něm více jak dekádu fanoušci cení. Přestože se tato věc asi nezapíše do kategorie nezapomenutelných, rozhodně neuškodí ji věnovat chvilku, aby člověk mohl posoudit, jaký progres Momo zaznamenal.

Křest nové desky je naplánován na dvacátého prosince v Bratislavě v Ateliéru Babylon a chybět nebude ani celá řada hostů. Je patrné, že by na místě činu mohla zaznít skladba „Dóvod“ s René Dangem, který do slovenské metropole taktéž doveze čerství materiál. Chybět nebudou ale také Prago Union, Opak či Rišo zo Žužulety.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1