„Každej z nás mohl bejt někde jinde.“ PSH vydali nečekaně osobní věc, kterou natočili někde mezi Washingtonem, Nashvillem, Memphisem a Austinem

Jeden občas přemýšlí, jak by dopadl, kdyby v osmnácti „odbočil na jiné ulici“. Kvantem zkušeností překypující Peneři strýčka Homeboye vystavěli z dotyčné myšlenky svůj nový (video) singl… Skladba „Někdo jinej“, jež měla premiéru během koncertu v Riegrových sadech, patří k těm osobnějším věcem, jaké od trojice v posledních letech přišly. A dost možná zazní i … Pokračování textu „Každej z nás mohl bejt někde jinde.“ PSH vydali nečekaně osobní věc, kterou natočili někde mezi Washingtonem, Nashvillem, Memphisem a Austinem