hledat

Tags:

Jedno z nejočekávanějších tuzemských alb roku je venku. Získat ho můžeš během pár minut gratis

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pokud se spojí dvě významné tváře české scény za účelem nahrát spolu deskou, samo sebou to přitáhne velkou pozornost. A tak není divu, že deska „Mezi prsty“ byla rázem postavena do role jedné z nejočekávanějších záležitostí tohoto roku. Výsledek už je k mání, proto si můžete udělat obrázek, jak jim spojení sil sedlo. A pokud sis ještě originální disk nestihl pořídit, anebo máš aktuálně hluboko do kapsy, můžeš zkusit štěstí právě teď v této soutěži.

DJ Wich a Paulie Garand vsadili na celou řadu osvědčených hostů a pokusili se vytvořit materiál, který si dokáže získat přízeň fanoušků. Za pár týdnů se určitě mrkneme této desce na zoubek formou recenze, naplánovaný je i rozhovor, ale nyní se zaměřme na fakt, že v redakci zakotvily dva podepsané disky, které dáváme do placu.

Správnou odpověď nám pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 29. května a do předmětu uveď „Garand-Wich“ Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí.

Soutěžní otázka o 2 kusy alba Mezi prsty:

Deska v této soutěži je již 41. releasem (TNKD0041) labelu Ty Nikdy. Kolikátou deskou bylo předešlé album Paulieho s názvem „Dank“?

a) TNKD033

b) TNKD035

c) TNKD037

Vítězi jsou Vojta R. a Miroslav M. Oběma gratulujeme

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1