hledat

Tags:

Je z Detroitu, váží víc než Missy Eliott a její obliba roste raketovým tempem. Kdo je to?

Sdílej

Zpívající i rýmující Lizzo byla kanálem Fox Sports zvolena interpretem měsíce června. Její album „Cuz I Love You“ se zároveň vešlo do padesátky nejlepších alb první části roku 2019 podle prestižního magazínu Billboard. Výčet aktuálních úspěchů korpulentní dámy tím nekončí.

Jednatřicetiletá boubelka z Detroitu je jedním z nejvýraznějších zjevení letošního roku. Těžkotonážní diva na sebe nejprve strhla pozornost singlem „Juice“, ve kterém se předvedla jako úžasná zpěvačka.

Hudební média nešetřila chválou, padala přidrzlá srovnání se soulovou královnou Arethou Franklin a o chystané desce „Cuz I Love Yo“u se začalo nahlas mluvit jako o jedné z událostí roku.

Ve videoklipu se Lizzo navíc pustila do odvážných pohybových kreací, což rovněž nezůstalo bez povšimnutí. Definitivní průlom přišel se singlem „Truth Hurts“ a vydáním zmíněného alba, na kterém hostují legendární Missy Elliott nebo Gucci Mane.

„Brilantně drzé a naprosto neodolatelné,“ rozplývá se Billboard nad debutem zpěvačky pro velké vydavatelství. A singl „Truth Hurts“ už je jednou z nejžádanějších písní v digitálních službách. V týdenním přehledu Spotify je skladba devatenáctou nejposlouchanější na světě, u nás figuruje na 81. pozici. Na Slovensku je singl sedmačtyřicátý.

Zahrnete ji do své evidence, nebo jí necháte plout dál mimo váš obzor?

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz