hledat

Tags:

Hlas ze Severské dvojky opět ožívá. Wuty avizuje desku s Kubakem již na červen

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Člen projektů Severská dvojka či UL Farma se poslední tři roky hudebně stranil a nedával o sobě příliš vědět. V roce 2017 vydal své věci ze šuplíku, o rok dříve pak deskou „Retrostereo“ prvně zmíněného týmu. Z minulosti moc dobře víme, že na mikrofonu dokáže fungovat i sám, ale ve dvou se to prostě lépe táhne. Dokládá to i nový disk, který v druhé polovině června vydá spolu s Kubakem.

Název desky byl zvolen „W1K“ a samotný Wuty nám prozradil, že to je odvozeno podle jména jeho první kapely, kterou v roce 1997 založil s Krysem. Finální zvuk se lovil u Tomáše Sochůrka na Jižáku. Výsledek čítá nakonec dvanáct stop a hosty Romano Ponerti, Aja či MKII. Obsah tracklistu bude distribuován skrze streamovací služby a pro sběratele bude k dispozici i limitovaná edice fyzických kusů.

Prvním singlem se stala věc „Cvrkot 19“, která navazuje na kultovní hit Severské dvojky z roku 2003. Wuty se zdá být opět při chuti a bubny od Kubakeho mu sedí jak prdel na hrnec. Navíc ještě připomeneme, že to od ústeckého producenta není všechno, neboť již několik týdnů víme, že zároveň s Wutym dělá i na EP se Saxem.

Tracklist:

1. Intro
2. Ecce homo emolka
3. 2030
4. Desky
5. Nedělej Zagorku feat. MKII
6. Kde?
7. Kořeny
8. Worldwide feat. Romano Ponerti
9. Cvrkot 19
10. Jsem Chuck
11. Hudba feat. Aja
12. Poslední track

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Už jsi četl?