hledat

Redzed – Black Mass Hysteria Tour / CZ

MOOD Hradec Králové Pilnáčkova 543, Hradec Králové, 500 03, Česká republika

Redzed aktuálně jedno z předních jmen CZ scény a držitel diamantové desky vyráží na tour. Už 17.02.2024 ho můžeš vidět v Hradci Králové v Klubu Mood. Se svojí kapelou přináší na naší scénu tvrdý rap s heavymetalovými vokály a nebojí se k tomu použít angličtinu, která je v jeho případě naprosto přirozená. Díky tomu se […]

DJ Krush / JP

Lucerna Music Bar Vodičkova 36, Praha, Česká republika

Legendární DJ Krush představí v únoru Evropě, v rámci několika exkluzivních vystoupení, nové album! Jednou ze zastávek jeho krátké šňůry bude i Lucerna Music Bar. DJ Krush je proslulý svými atmosférickými breakbeaty a nezapomenutelným zvukem, který si během své kariéry vytvořil. Nenechte si jeho jedinečnou show, ve které spojuje prvky hip hopu, downtempa, ambientu a […]

Prago Union & live band / CZ

Rock Café Národní 20, Praha, Česká republika

Jsou tradice, který je potřeba dodržovat – třeba koncert Prago Union s jejich live bandem na úvod každýho roku. Letos se sice posuneme z ledna do února, to je ale jen kosmetická úprava, večírek to i tak bude výživnej 🔥 Prozatím si zapište termín 23. února, více info včetně supportu dodáme brzy

Krkonošské RAPobraní 3 – Maniak / CZ

Viki Music Bar V. Hálka 1154, Vrchlabí

Srdečně Vás zveme na třetí Krkonošské RAPobraní. Opět je se na co těšit!  Hlavní hvězdu večera není potřeba blíže představovat, pozvání totiž tentokrát přijal MANIAK!  O support se postarají lokální artists Austy, RIP Club a Dj Hypno.

Scriptonite / KZ

Forum Karlín Českomoravská 2345/17A, Praha 9, Česká republika

SKRYPTONITE, OCEŇOVANÝ RAPPER A PRODUCENT Z KAZACHSTÁNU, KTERÝ OBDRŽEL OCENĚNÍ APPLE MUSIC 2021, MÁ DEBUTOVAT V PRAZE 13. BŘEZNA 2024 VE FORU KARLÍN.

Rest & DJ Herby / CZ

KLONDIKE Music Klub Pec pod Sněžkou 139, Pec pod Snezkou,, Pec Pod Sněžkopiu, Trutnov

Zveme vás na koncert legendárního českého rappera Resta v Peci pod Sněžkou.

SIMILIVINLIFE / SK

MOOD Hradec Králové Pilnáčkova 543, Hradec Králové, 500 03, Česká republika

Slovenský hudebník SIMILIVINLIFE ovládl Spotify a jeho poslední track „Pussy Power“ okamžitě ovládl žebříčky. Během pouhých dvou měsíců zaznamenal více než 3 miliony zhlédnutí. Už 22. 3. 2024 proběhne koncert v Hradeckém Moodu, nebude to událost, kterou byste chtěli zmeškat!

J.A.R. / CZ

Lucerna Music Bar Vodičkova 36, Praha, Česká republika

Funkový buldozer J.A.R. se vrací do Lucerna Music Baru a v dubnu to tady rozjede hned dva večery za sebou! J.A.R. mají venku novou desku a bude to skvělá show, tak si ji nenechte ujít.

Kali & Peter Pann / SK

Kali a Peter Pann vyrážejí na turné k albu „RETROSTAR“. Připravili si pro vás jedinečnou show, kterou budete moci vidět jen během tohoto turné které bude mít pouze 8 exkluzivních zastávek po Československu!

Die Antwoord / JAR

Forum Karlín Českomoravská 2345/17A, Praha 9, Česká republika

JIHOAFRICKÝ HIP-HOPOVÝ FENOMÉN DIE ANTWOORD SE VRACÍ DO PRAHY. VÝSTŘEDNÍ A PROVOKATIVNÍ DUO NINJA A YO-LANDI VI$$ER SLIBUJE VE FORU KARLÍN ELEKTRIZUJÍCÍ BIZARNÍ SHOW! DIE ANTWOORD SI DALI DLOUHOU PAUZU PO SVĚTOVÉM TURNÉ V ROCE 2019, ABY SE ZNOVU PUSTILI DO TOHO, CO UMÍ NEJLÉPE: HUDBU A UMĚNÍ. NYNÍ PŘEDSTAVUJÍ REANIMACI. NINJA ŘÍKÁ: „PRACOVALI JSME V […]

Die Antwoord afterparty

Anime Coffee Čelakovského sady 2, 110 00 Nové Město, Praha, Praha, Česká republika

Do Prahy se vrací šílená dvojka Die Antwoord a 11.dubna odehraje svůj pražský koncert. Těš se na speciální tracklist, drinky nebo karaoke na naší afterparty... Se vstupenkou z koncertu, panák zdarma!

zdarma

Astral One, Byzo a DJ Ghost aka Grundza

Anime Coffee Čelakovského sady 2, 110 00 Nové Město, Praha, Praha, Česká republika

V pátek 12.dubna zahraje v pražském Anime Coffee část Řezníkova ZNK labelu....

200,CZK