hledat

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

El Da Sensei ( Artifacts/USA) x Mr.Len (Company Flow/USA) + Art of Facts graffiti jam

3. 6. 2023 @ 20:00

330Kč – 500Kč
Vážení HipHopčané, máme pro vás další lahůdku roku a to, že Funk the Juice ve spolupráci s Molotow Praha aka náš krásný vlajkový obchod se spreji a fixami vás srdečně zve na Graffiti & Rap výjmečnou událost roku. Dorazí totiž legendy hiphopu El Da Sensei z Artifacts a Mr. Len z Company Flow💣💣💣
👉Sobotu 3.6. začneme v 11:00 Art of Facts graffiti jamem klasicky u Kytar v Modřanech, kde nám zahrají Funk The Juice DJs, a pak se přesuneme do Napalmu, kde od osmi večer bude poctivej mejdan s legendou jménem EL DA SENSEI kdy mu bude krýt záda MR LEN.
👉El Da Sensei je graffiti writer a MC z Newarku v New Jersey, a je jeden z členů formace Artifacts. Je součástí dalších projektů jako jsou The Returners nebo XL se Sadat X. Je to absolutní legenda from the Wrong Side of the Tracks, takže Come on wit da Git Down a užij si Art of Facts. RIP DJ Kaos a Tame One!
Záda mu bude krýt další legenda jménem Mr. Len z Company Flow, což bylo trio z Brooklynu, který vzniklo v Queensu v ranných devadesátkách.
👉DJ HWR – DJ/prpducent
Jako DJ prezentoval své dovednosti a party umění ve většině polských měst, od Pomořanska po Tatry a za její hranice. Mnohokrát vedl hudební workshopy, freestyle battly a taneční bitvy. Jako hudební producent produkoval velké množství alb a spolupracoval s předními polskými interprety. Styl hry je koláží různých hudebních žánrů: černošská hudba nasáklá vibracemi klubové hudby. To vše je vyšperkované spoustou scratchingu, techniky a hraní s gramofony. Autor velkého množství mixtapů, které dostaly silný ohlas. Spolupracoval s interprety jako: Liroy, Grubson, Peja, Chada, Hemp Gru a mnoha dalšími.
od 20:00 Storm club
🥁El da Sensei (US – Artifacts) x Mr. Len (US – Company Flow)
🥁Funk the Juice DJs: Loop, Scaffer
🥁DJ HWR (PL)
Předprodej 💵
1. vlna 70 lupenů za 330Kč nebo 30 lístků za 450Kč s krutou Liquid Chrome fixou (v hodnotě přes 200Kč)
2. vlna 60 lupenů za 390Kč
Na místě pak za 450Kč plus 50Kč členská karta (i pro ty, co si koupili lupen v předprodeji).t
 
predprodej:https://connect.boomevents.org/event/el-da-sensei-artifacts-x-mr-len-company-flow

Místo konání

Storm Club Prague
Tachovské náměstí 5
Praha, 13000 Česká republika
View Místo konání Website

Pořadatel

Funk The Juice
View Pořadatel Website