hledat

Tags:

Apollo Brown spojil více než 50 umělců z jeho města. První singl si vzal v rámci obří pocty Detroitu do parády Black Milk

Sdílej

Poctivý samplovaný hip hop nikdy neomrzí. Tím spíš, když ho má v merku někdo jako Apollo Brown, jenž pochází z města, které dalo našemu žánru velká zvířata typu J Dilly, Black Milka nebo Denauna Portera.

Oním místem M je michiganský Detroit a ten, jenž v minulosti nahrál společné desky s Boog Brown, Guilty Simpsonem, Planet Asiou, Verbal Kentem, Ras Kassem, Rapperem Big Poohem, Skyzooem, Locksmithem nebo Joellem Ortizem, se mu chystá zveřejnit devětadvacátý říjnový den monstrózní poctu formou nového dvojalba “Sincerely, Detroit”.

A co vše se bude díky Mello Music Group v příštím měsíci podávat? Apollo nabídne během jednadvaceti přítomných skladeb více než padesát detroitských tváří, mezi nimiž najdete lidi jako Royce Da 5´9″, Crown Nation, Magestik Legend, Marv Won, Melanie Rutherford, Illa J, Journalist, Clear SOul Forces, Boog Brown, Nametag, Ro Spit, Fat Ray, Big Tone, Nick Speed, Phat Kat, Supa Emcee, Kuniva, One Be Lo, Trick Trick, Elzhi nebo Slum Village.

Když se jeden dívá na dotyčnou soupisku, posluchač musí dostat velmi komplexní pohled na styly a chutě celého Motor City, ne? První ukázka se jmenuje “God Help Me” a podíleli se na ní Black Milk, Ketchphraze a Dj Los.

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1