Tahle návštěva Cannibal Ox má něco do sebe, chválí ji ostatně i Q-Unique z The Arsonists

Share

Kdo v rapu pamatuje éru Definitive Jux, ten si vybaví i harlemskou partu Cannibal Ox, jejíž deska “The Cold Vein” z roku 2001 v nezávislém prostředí dost zarezonovala.

Loni jsme bohužel přehlédli návrat formou nahrávky “Live from the Aireport”, za což se Vast Aireovi omlouváme, nicméně chytili jsme ho alespoň teď, když vypomohl Gods of the Basement.

Věc “The Jux” se povedla i díky produkci Phthalo Blue a chválí ji např. i Q-Unique, kterého jistě potěšil i shout out směrem k jeho kapele (“1st…vibe is fire, 2nd, thanks for the Arsonists love“).

Na desce je k dispozici také Breeze Evahflowin, o němž jsme naposledy slyšeli necelé dvě dekády zpět a byť nebude mít žádná velká čísla, náhodného kolemjdoucího by překvapit mohla.