hledat

Zbrusu nový dokument o Wu-Tang Clanu připomíná čtvrtstoletí starý moment, který změnil hip hop

Sdílej

I z toho důvodu vás nemůžeme ochudit o nový dokument "For The Children: 25 Years of Enter the Wu-Tang (36 Chambers)", jehož název odkazuje jak na čtvrtstoletí starou a přes šedesát minut trvající přelomovou klasiku narvanou syrovými bombami od základů až po střechu, tak na památnou a již dvacet let starou Ol´ Dirty Bastardovu hlášku z předávání cen Grammy…
 
"I don’t know how you all see it, but when it comes to the children, Wu-Tang is for the children. We teach the children. Puffy is good, but Wu-Tang is the best. I want you all to know that this is ODB, and I love you all, peace," upřímně tehdy halekal klaun clanu, jenž mezi námi není už více než čtrnáct let.
 
Ale zpět k mini filmu, za jehož režii je zodpovědný Shomi Patwary. Ten zastihuje členy kapely (včetně spřízněných duší jako Dj Allah Mathematics, Cappadonna či Young Dirty) diskutovat o vlivu kultovní nahrávky a před divákem je rozpitvána každá skladba třináctimístného tracklistu, což navíc zpestřují osobní vzpomínky a názory interpretů jako A$AP Rocky, A$AP Ferg nebo Joey Bada$$. 
 
Co si budeme, pro Wu-hlavy, Wu-maniaky a Wu-srdcaře, jichž je v našich luzích a hájích stále více než dost, což ostatně doložilo i letní vystoupení Geniuse na sedmnáctém Hip Hop Kempu, povinnost!

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz