hledat

Zayo – Navždy mladý (prod. Abe)

Sdílej

Téma o věčném mládí už měli Alphaville, Jay-Z, Bushido nebo Lil Yachty. Nyní se na onen pestrý seznam přidal také člen HaHa Crew Zayo, jenž bude v průběhu letošního roku sólově debutovat prostřednictvím značky FCK Them.
 
Jednou z návnad na výsledný produkt budiž čerstvý video singl "Navždy mladý", který pro kolegu Dalyba a Sameye vyprodukoval z Jednašestky vzešlý Abe.
 
Ačkoliv víme, že velká část posluchačů, která vyrostla na PSH, Indy a Wich nebo Názov stavby, novou generaci nemůže ani cítit, fakt, že čas nejde zastavit a ke střídání stráží stejně jednou dojde, je nezpochybnitelný.
 
Je však otázkou, zdali bude hlasem nové generace právě Zayo. Atmosféru a náladu, které jsou v současné době pro mnoho fandů důležitější než lyrika, zajistit dokáže, ovšem jinak jeho novinka nepřináší nic, z čeho bychom si sedli na zadek.
 
Sean Price sice zastával názor, že nezáleží na tom, co říká, ale jakým způsobem to říká a navíc disponoval jedním z nejlepších hlasů v celé hře. To však není tento případ a naše dvě sousedské scény obsahují na dvě tři desítky zajímavějších vokálních projevů…

Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz