hledat

Vyléčte svou duši s bráchou Alim

Sdílej
Nový singl, produkovaný od Anta z Atmosphere s pomocí živých nástrojů, není v tomto ohledu vyjímkou a videoklip je krásným spirituálně-vizuálním zážitkem natočený za pomoci komunity v krásné lokaci v Novém Mexiku přímo v Islámském Léčebném Centru, v kterém byl natočen Tupacův post mortem klip I Wonder If Heaven Got a Ghetto. Brother Ali nás svojí artikulací a pozitivní lyrikou nechá v téhle spirituální skladbě cestovat s ním a vycítíme tu bolest, kterou popisuje ale I následné zahojení ran. Bez námahy nebudeš v tomhle životě šťastný ani úspěšný. Tak když se praštíš do hlavy tak nech tu krev proudit, jinak se tvá hlava nikdy nestabilizuje na ramenech.
 
 
Tanečnice Al Taw’am jsou dvojčata z Minneapolis, které dodali svou choreografií klipu život a s Alim už dělali videoklip “Mourning in America”. V klipu uvidíte symboliky až na střechu, tak si přelož co tu Ali řeší a vychutnej si ten klip.
 
My power comes from the Most High
Lord God of the globe sky
Soul vibration is so fly I can walk on water no lie
Champion author small fry rock of Gibraltar; north side
Serving this culture might I confide that I’m here to assault you
 
 

Aliho nejnovější album, All The Beauty In This Whole Life vyjde 5. Května od Rhymesayers Entertainment a linky na zakoupení najdete zde

Fau

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz