hledat

Tags:

Vyhraj 6pack sprejů od Molotow™ Praha, nebo voucher v hodnotě 600 Kč na zboží dle vlastního výběru!

Sdílej

Na Bbarak.cz se dlouhodobě věnujeme spíše vědomostním soutěžním, ovšem výjimky existují a snad se na nás nebudete hněvat, když po vás tentokráte budeme chtít kapku kreativity.

Protože ode dne nula mapujeme i graffiti scénu, nejnovější hra se bude týkat právě tohoto odvětví, s tím, že ceny nám pro tento účel věnovali dobří lidé z Molotow™ Praha.

Nakreslíte-li tedy sketch bbarak.cz a nás to zaujme, rádi se převtělíme do ̶S̶a̶n̶t̶a̶ ̶C̶l̶a̶u̶s̶e̶  ježíška a věnujeme vám buď balíček šesti sprejů, případně voucher v hodnotě 600 korun dle vlastního výběru (cena je na ilustrační fotce níže).

Jelikož víme, že ne každý z nás má talent jako Pois, 518, Key, Cakes, 2Mad nebo Romeo, šanci mají všichni, z jejichž díla půjde cítit snaha, chuť a zapálení pro věc.

Soutěž o 6pack sprejů nebo voucher v hodnotě 600,- dle vlastního výběru:

1.) Tipněte si věk výše uvedeného psa Spasitele pózujícího před regálem v Molotowu

2.) Pokuste se o graffiti nápis Bbarák.cz

Na vaše fotky čeká mail soutez@bbarak.cz a to do soboty 21. prosince, kdy vyhlásíme vítěze. Jen prosím nezapomeňte na předmět Molotow a doplňte i nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!

P.S.: Pro inspiraci přikládáme skicu našeho kamaráda slyšícího na jméno MiserOne, jehož návrh je dle nás velice v pořádku.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1