hledat

Vinnie Paz – Gasmask (prod. C-Lance a Rob Viktum)

Sdílej

Ozvěny z vyprodané Torture Boombax party ještě neutichly a už tu máme dobře živeného přísňáka Vinnieho zase. Vadí to tady snad někomu? Určitě ne. Frontmana Army of the Pharaohs a jeho Jedi Mind Tricks Češi milují. 
 
Rok 2018 je opět silným rokem, vychází stále spoustu super věcí. Ovšem když do světa vystřelí informace, že Jedi Mind nahrávají nové album nebo snad že Vinnie točí nové sólo, tak by se určitě našel velký početný dav lidí, kterým tato informace zlepšuje život.
 
V červnu letošního roku JMT vydávaj album "The Bridge and the Abyss". Úvodní singl Sa Lan Muerte skvěle navnadí fanoušky na novou desku, která je přijata širším obecenstvem velmi kladně. Jenže tenhlecten jednačtyřicetiletý  a vItálii narozený majitel hymniček jako "End of Days", "The Void" a třeba "Raw is War" je prostě při chuti. 
 
V září posílá do světa další sólovku nesoucí název "The Pain Collector". Vzhledem k tomu, že jeho placka z roku 2016 "The Cornerstone of the Corner Store" je naprostá bomba, očekávání byla veliká. Vše proběhlo podle plánu a sympaťák z Philadelphie má na kontě další vydařený kousek, který vám právě znovu moc rádi připomínáme videoklipem na věc "Gasmask". Pojďte si pro to, co máte rádi.

Ruck Pý

Diskutuj na Bbarak.cz