hledat

Tags:

Vezmu tě dolů do krypty, doma mám Candy Shop jako Fifty, prozpěvuje si Orion na návštěvě

Sdílej

Slovutní Peneři Strýčka Homeboye si před avizovanou (letní?) čtvrtou řadovou deskou okořenili jaro návštěvami více či méně známějších kolegů.

Zatímco Vladimir 518 a Mike T jsou v „credits“ Zverinova video singlu „Ještě jednou“, třetí člen kultovní pražské formace Orion je k zastižení v záležitosti „AK47“, v níž přijal pozvání tandemu Wako a CBCH.

Kromě Mikyho Vorla dalo výše zmíněné duo slovo také Lil Mariachimu a i společně s produkujícím Galactic Donuts je bude mít na své chystané desce „M.O.B.B.“, jejíž zvuk nepochybně nebude navazovat na odkaz a dědictví Queensbridge Murderers.

Naopak je současný a takový, který na nás v dnešní době kouká z každého roku, což s sebou přináší i spoustu vokodérových popěvků. Nejstaršímu českému rapperovi Papa Orimu však newschool nikdy nevadil a v posledních sezonách ho naopak vyhledává, což potvrdil už na „Nočním vidění“. I proto se takových výzev nebojí a působí v nich přirozeněji, než kdyby se v podobných polohách ocitnul 518.

I tak se však vsadíme, že nominace na skladbu roku zřejmě tvůrce mine. Samotný vizuál pak měřítko snese, ale v YouTube diskusi se ani tak nevyhne ironizování. „Ten klip stal víc než kdy bude mít views,“ sarkasticky poznamenal jeden z komentujících.

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *