hledat

V ulicích Frankfurtu řádí Hanybal. Kolikátá je to jeho oběť?

Sdílej

Na počátku byla skupina 439, která dostala šanci pod hlavičkou stáje Bozz Music. Že tenhle label neznáš? Jeho vladařem byl mocný Azad, ale pravdou je, 439 pod jeho křídli nakonec nic nevydalo, neboť se stihl do té doby rozpadnout. V roce 2011 tak vychází mixtape, který bylo možné stáhnout zdarma. I Hanybal měl v dospívání problémy se zákony a několikrát se ukrýval před policií. Mezitím stihl nahrát několik zajímavých spolupráci s lidmi jako Xatar, Celo & Abdi nebo Veysel.

Od roku 2013 se stává plnohodnotným členem stáje Azzlack, kterou vlastní Haftbefehl. Jeho debutové album vychází o dva roky později a daří se mu nejen v rodné hroudě, ale i v Rakousku a Švýcarsku. Letos se dočkali jeho fanoušci znovu, neboť 16. září je v kalendáři zakroužkováno jako den, kdy vylezlo na povrch druhé sólo s názvem „Haramstufe Rot“. Mezi hosty je možné nalézt tváře jako Gzuz, Bonez MC, Nimo, Olexesh, Stales P, Celo & Abdi nebo Haftbefehl. Produkt má nakonec patnáct skladeb, ale k dispozici jsou opět i limitované a speciální edice s bonusy.

V červenci Hanybal v jednom z rozhovorů odtajnil svůj záměr vydat v září album. Termín nakonec stihnul a vše klaplo podle plánu. Již koncem prvního podzimního měsíce bylo „Haramstufe Rot“ čtvrtou aktuálně nejprodávanější rapovou deskou v Německu. Není se čemu divit, že k němu mají posluchači tak blízko, neboť se autor nebojí tvrdě rýpat do sociální politiky, obchodů s drogami a nezletiletými prostitutkami. Ve svých myšlenkách jde opravdu do hloubky a nevynechá žádný detail. Tohle německé album plné gangsta rapu by vám uniknout nemělo. 

Tracklist:

01. Jag die Batzen
02. Rakete
03. Monster
04. Haramstufe Rot feat. Celo & Abdi
05. Kopfgefickt feat. Styles P
06. Realität
07. Messi Ronaldo feat. Olexesh
08. Kranke Welt
09. Vanilla Sky feat. Nimo
10. Kiffen koksen alken ficken feat. GZUZ
11. Baller los feat. Bonez MC
12. Wo sind die Gegner feat. Haftbefehl
13. Bist du bereit
14. Fick die Welt
15. Schöne neue Welt
 
RUKAHORE_SHOP_BANNER
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *