hledat

Tags:

V jedné ruce bibli, ve druhé Hennessy. Výtečný mistr ceremonie Joyner Lucas by vyměnil život Paca s Biggiem za Trumpa s Knightem

Sdílej

S biblí v jedné a s lahví Hennessy ve druhé ruce si to pochoduje v kostele jakoby se nechumelilo a vzdává hold zesnulým legendám.

Třicetiletý rapper z Massachusetts Joyner Lucas je jeden z těch nejlepších z nové generace. Výbornej emcee, kterej snad nikdy neudělal nudnej klip, je tu s novinkou „Devil´s Work“ a opět potvrzuje svoje veliké kvality.

Tenhle lyricky silnej týpek vás může srát maximálně proto, že minulý rok zrušil evropské turné a tím pádem nevystoupil na našem Hip Hop Kempu, kam ho doporučoval Masta Ace. To je tak jediný důvod, jelikož jakákoliv jeho novinka je prostě hit s výborným vizuálem.

Gary Maurice Lucas se tentokrát věnuje zesnulým legendám jako Nipsey Hussle, XXXtentacion, Tupac, Biggie Smalls, Eazy-E, Aaliyah, Trayvon Martin, Michael Jackson a Whitney Houston, kterým vzdává hold a přichází s názorem, že by klidně tyhle lidi vyměnil za Donalda Trumpa, R. Kellyho, Suge Knighta a další.

Poslední album Lucase vyšlo v roce 2017, tajně doufáme, že by letos mohl přijít s novým materiálem.

Text: Ruck Pý
 

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz