hledat

V Česku vzniká nový movement, který slibuje, že to dělá jinak

Sdílej

A to je právě příběh, který nám vypráví tisková zprává od DOPE MONEY ENTERTAINMENT. Labelu, jenž zastřešuje začínající talenty, bez omezení. Za své motto si vzali Endless Freedom, tedy nekonečnou svobodu – je otázkou, zda tyto velké slova možno brát vážně, jelikož jsme v minulosti byli svědky rozpadů několika labelů, právě kvůli nesourodé ideologií jednotlivých členů. DOPE MONEY nabízí vskutku pestrou paletu raperů a producentů, které pod svou hlavičkou vedou. Může ale taková směsice přežít první zimu?

První singl výchází od dvojice Guesto a Edemson. Guesta můžeme znát již z dřívějších počinů, posledním silnějším počinem byl Molotow, o kterém si můžeš přečíst více zde. Newschoolový zvuk a trend pokračuje a již od prvních tónů beatu se dostaví otázka, zda tohle není spíše dubstep? Každopádně, Bless ma spád a energií, i když textově zřejmě neosloví každého.

Ostrým kontrem je však skladba Venom od rodáka z České Lípy, o kterém v redakci slyšíme poprvé a věříme, že né naposled. Atmosférou našlapaný a jedem prolitý Venom funguje velice dobře. Jeho názor na současný stav hudby je jasný. Je právě DOPE MONEY tou platformou, která mu pomůže prosadit své?

Kromě palety mladých emcees nabízí DOPE MONEY služby v oblasti beatmakingu, produkce a postprodukce, hudebních bookingů a také fotografické a video služby a jejich postprodukci. Více detailů kontroluj na sociálních sítích tohoto labelu. Bude zajímavé sledovat, jak se tento mladý organismus udrží v agresivních poměrech české scény a zda jeho fungování bude mít delší trvání

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?