hledat

Úvodní zastávka sicilskýho Boxcuttera Pazzyho? Jen 3 slova…Peklo, peklo a peklo!

Sdílej

Jednoduchej. Seance s názvem Torture Boombox: Jedi Mind Tricks, kdy 19.11.18 v pražskym klubu Futurum zahajoval diktátor Vinnie s Esotericem svojí úvodní evropskou tour s názvem "The Bridge & The Abyss tour 2018", která čítá 10 zastávek v 10-ti evropských zemích. A úvodní vymítání dobra nemohlo začít pro oba líp. Během pár dnů bylo totiž vyprodáno a tak se Vinnie s Esem mohl těšit na plnej barák…
 
Koncik od 20:00 rozpaloval ústecký švihák Wuty ze severskýho gangu Ul Farmy, jenž to za gramofóny umí a plnil uši davu jedním podzemním flákem za druhým. Ale jak se krátil čas Wutymu, tak před pódiem už začli kempovat první nedočkavci pokukující hladově po rozích stage, jestli už se na ně spoza rohu náhodou nezubí bezzubý strejda Vinnie, ale nedočkali se ani ve 22 hodin, kdy měl  původně už Vinnie plivat do majku ten toliko očistnej a prozřetelnej rap, po kterým narvaný Futurum tolik prahlo.
 
Ta chvíle ale přišla o půl hoďky pozdějš, kdy se za gramcema objevil Braun Dapper a začal hudebně připravovat lidi v klubu na tu hlavní lyrickou masáž, která přišla o 10 minut pozdějc, kdy na prkna, znamenajíci rap,v yběhli oba již natěšení páni a začli dav ničit jednou hymnou za druhou. Zaznělo všechno od "Heavy Metal Kings" z alba "Servants in Heaven, Kings in Hell" až po čerstvý věci z nejnověšího alba "The Pain Collector" jako například "Gasmask, "Sundae Bloody Sundae" a nebo "Blood on My Hands". Byl to průřez jak z alb od Jedi Mind Tricks, tak i Vinnieho sólovek a já musim uznat ,že to byl výběr, kterej se líbil nejenom lidem v davu, tak i Vinniemu samotnýmu, protože víckrát cenit dáseň jsem ho nikdy před tim neviděl.
 
A když dal pak k závěru dvouhodinový šou notoricky známou "End of Days" z alba "Season of the Assassin", tak to byl vážně konec. Sečteno podtrženo. Vinniemu s Esotericem to šlape jak pasákum okolo Teplic rajdy a zbylejch 9 evropskejch metropolí se má rozhodně na co těšit.!

Mr. Ziky Zí

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz