hledat

Tři koncerty v jednom? Pražský křest PIO bude natřískaný. Chcete vstupy?

Sdílej

Asi nemá cenu PIO Squad nějak obřadně připomínat. Ač z Jihlavy, patří mezi první české rapové kapely vůbec. Vždycky měli absolutně svůj styl. Ze začátku sázeli na punk, potom punk zabili a našili ho na tvý kalhoty. Jejich živé show byly legendární. V klubu nebo na festivalu, vždycky to byl zážitek, animálnost, zoo, největší energie. 
 
A najednou osm let pauza. Fans už skoro nedoufali, ale Pio se dali dohromady v rámci charitativního projektu Čalantika. Vznikl track, vznikl klip a vznikla chuť udělat něco víc. Je z toho parádní deska "Stromy v Bouři", která se bude křtít v Uhelně. Samozřejmě za účasti řady hostů, namátkou můžeme jmenovat Supu z Mojí Reči nebo Kata z Prago Union.
 
Supa nebude jen host. Supa si střihne v Uhelně sólo koncert, takže se můžete těšit nejen na bomby od Mojí Reči. Nepochybně dojde na Supovo skvělé album "Čierne dni". Stejně tak Luzer – dorazí i se svou partou Sedláci a dají regulérníkonc. K tomu si připočtěte DJs jako je J-Kid, Herby nebo Lil Rowa a vychází z toho skvělá noc!
 

Soutěž o 3 x 2 vstupy na křest PIO s Katem, Supou a dalšími:

Kdo PIO produkoval skvělý track "Království"?

a) J-Kid

b) Grandmajster výroby

c) Enemy

d) DTonate

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do 9. 2. 2017. Jako předmět zprávy uveďte PIO a kromě civilního jména prosím přiložte i rychlý kontakt na vás. Hodně štěstí!

Diskutuj na Bbarak.cz