hledat

Tags:

Tři dekády ve hře IAM na lesku neubraly. Desátá deska pálí do světa jeden hit za druhým

Sdílej

Zdá se být až neuvěřitelné, že francouzská stálice z Marseille oslavila již tři dekády své existence. IAM patří mezi pojmy, které nejsou fanouškům hip-hopu cizí i za hranicemi jejich země. Početný klan k významnému výročí existence vydal nové album, v pořadí již desáté. Redakce Bbarak.cz už celý tracklist svými sluchovody prohnala a moc dobře ví, že obsahuje hned celou řadu silných momentů. Jedním z nich je třeba „Eldorado“.

V listopadu minulého roku vzniklo album „Yasuke“, na kterém se překvapivě mezi hosty objevili i městští rivalové Psy 4 de la rime. Dlouholeté roztržky byly zapomenuty, válečná sekyra zakopána a výsledkem byl hit. Nebyl však jediným.

Zmiňovaný nový vizuál nesoucí název „Eldorado“ čítá také zajímavé pozvání, kterým je Kalash. Pokud ti nevadí trochu toho reggae křiku a houpání do beatu, bude ti novinka lahodit. Nedomníváme se, že by až na startu roku 2020 objevili Akhenaton, Shurik’n, Kheops, Imhotep a Kephren bájné město ze zlata. Za ty roky aktivity v hudební sféře už dokázali získat prakticky vše, co bylo možné ukořistit. A po právu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1