hledat

Tohle nepropásni. Palky zvyšuje obrátky

Sdílej

Palky si již na albu s Deryckem vůbec nebral servítky ohledně svého názoru na současnou slovenskou scénu. Nemusí nikoho jmenovat, stejně mají jeho slova váhu a úděrnost, která se, věřím, dotkne nejednoho současného rapera. Techniku Palky taky neváha posunout směrem k rychlejším, energičtějším flowům. Místama však kadence ubírá na srozumitelnosti a snižuje tak intenzitu, kterou samotná skladba vytváří. Na druhou stranu však práce s rytmikou a změny tempa neomrzí po prvním poslechu a skladba baví i po několika rotaciích. Nenásilně odzpívaný refrén dodáva pocit West Coast klasiky.

Když vsadíte na absolutně neznámeho producenta, může to vypálit jenom dvěma směry. Absolutní katastrofou, nebo absolutním úspěchem.V případě Hoodiniho se povedlo vsadit na správnou kartu. Beat má světovou úroveň. A to nemusí vykrádat aktuální trendy. Přidejme velice kvalitní scratches od DJe Mikromana a vzniká kombinace, která vás rozhodně nenechá sedět v klidu.

Album Údolie kráľov je plánované na rok 2017. Více detailů zatím dvojice neposkytuje. Jedno je však jisté. Sledovat 5R a Palkyho se vyplatí.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *