hledat

Tags:

„Thái“ je nejpestřejší a zároveň nejucelenější projekt, který jsem kdy vytvořil, láká Renne Dang, jenž znovu nepotřebuje žádné hosty

Sdílej

Poslední listopadový čtvrtek roku 2019 se ponese ve znamení druhé sólo nahrávky Renneho Danga. Zastánce klidné síly nabídne necelý měsíc před Vánocemi nahrávku „Thái“, jež se v jeho diskografii zařadí za dva roky starý debut „Con Lai“.

Co vše bude oproti zmíněné prvotině jinak? „Na albu lyricky pracuji hlavně s emocemi a textově hodně zabarvuji. I tak jsou tam ale i myšlenkově volnější tvrdší tracky připomínající mou starší tvorbu. Nemohl jsem zklamat skalní fanoušky, co jsou se mnou od mojí nasranosti v textech. Furt rap,“ ubezpečil své příznivce rodák z východočeského Rychnova nad Kněžnou.

V letošním roce už jsme měli tu čest s video singly jako „Čas na změnu“, „O trochu líp“ nebo „Kytky z pumpy“. „I přesto, že „Kytky z pumpy“ hodně definovaly zvuk alba, tak jsem zastáncem rozmanitosti a na svém albu mám celé spektrum své tvorby. Neupínal jsem se jenom jedním směrem a troufám si tvrdit, že je to nejpestřejší, ale zároveň nejucelenější projekt, který jsem kdy vytvořil,“ pochlubil se na své sociální síti autor série „Zmrdlife“.

Sympatickým krokem je absence hostů, kteří mnohdy odvádí pozornost od toho nejdůležitějšího, a sice od samotného autora. „Opět mě nezachraňují žádní hosté. Své druhé sólové album stavím znovu primárně sám na sobě, nepřiživuji se na nikom, neplánuji ani žádné disstracky, nebo marketingový tahy. Celé to nechávám mým fanouškům, pro které to dělám. Věřím tomu, že mě podpoří a bude se jim to líbit,“ uzavřel spoluautor Projektu Asia, který vyslali do světa před čtyřmi lety s Viktorem Sheenem.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1