hledat

Textaři par excellence se sejdou na vzduchu. V Tiskárne Na Vzduchu

Sdílej

Ano, již v pátek 29. června se sejdou fanoušci kvalitního hip hopu a vtipného podání vedle holešovického Výstaviště, kde venkovní stage za své přijme právě MC Geye a Prago Union. Kato a Maro je stará známa dvojka, a i když jim záda již nekryje Champions Sound, jejich show neztratila jiskru. Tři nadupané alba na kontě tvoří slušný základ pro koncertní matro a Katovy filozofické texty pod širým nebem nabírají ještě jiný rozměr.

MC Gey je přesným opakem toho, co by jste od trueschoolového emceeho čekali. Ted alespoň vzhledem a chováním. Nebere si servítky, když mluví o tvé mamě, nebo ségře. Nenosí hadry, ve kterých potkáš svého oblíbeného rapera běžně. Jeho texty jsou plné humoru, který konformní posluchač prostě neskousne. Takže o důvod víc vzít svou tlustou holku a přijet ji ukázat tomuhle magorovi. Třeba dostaneš CD zdarma a ona donuta. A třeba dostaneš jen porci kvalitního českého G-Funku, který Geyovi vůbec není cizí.

A aby toho nebylo málo, má Everything Goes Booking, jakožto organizátor, v záloze ještě jedno velké jméno. Za gramofony totiž bude legendární DJ Ba2S, spoluzakladatel Chaozzu a kvalitní raper a DJ, který jede již od roku 94. Tady prostě nesmíš chybět! Přijed nabrat čerstvý vzduch do plic a vítr do svých plachet. Tiskárna Na Vzduchu je tím pravým místem pro tvůj páteční plán. A nezapomeň sledovat naše webovky dále, protože příští týden ti opět dáme šanci si zasoutěžit o volné vstupy!

Klub: Tiskárna Na Vzduchu, Areál Výstaviště 67, Praha 7 – Holešovice
Start: 29.6.2017, 19:00
Vstup: 230kč v předprodeji (v síti GoOut.cz), 300kč na místě
Akce: Prago Union/MC Gey na vzduchu

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *