hledat

Tekashi odehraje v Praze v jeden den hned dva koncerty na stejné adrese. Chceš lístky?

Sdílej

Autor úspěšného singlu „Gummo“ má za sebou debutový mixtape a po vydařené tour po Americe se přesouvá do Evropy. Jeho talent doprovází kontroverze Kromě velkých hal na mapě starého kontinentu jej bude možné zastihnout i v pražském klubu Storm, který má však omezenou kapacitu, proto by mohla být atmosféra unikátní a nezapomenutelná.

Tekashi se nakonec rozhodl v sobotu 16. června odehrát hned dva koncerty. První je směřován pro fanoušky od patnácti let, kteří ale musí na místo činu dorazit v doprovodu osoby starší osmnácti let. Druhý koncert pak bude pro odrostlejší publikum. Právě na druhou porci jeho tvorby je směřovaná i naše soutěž. Pokud potřebuješ získat více informací, stačí navštívit fb událost.

Hrajeme tedy opět o 2 x 2 volné vstupy, které můžeš získat poměrně snadno. Svou správnou odpověď na soutěžní otázku pošli na soutez@bbarak.cz do pátku 15. června a do předmětu uveď „Tekashi – Storm“. Nezapomeň také přihodit své civilní jméno, aby ses pak na místě činu bez problémů přihlásil ke své výhře.

Soutěžní otázka o 2 x 2 vstupy na koncert Tekashiho ve Stormu:
 
Jak se jmenuje debutový mixtape tohoto interpreta, jenž vydal v únoru tohoto roku?
 
a) First day
 
b) Day 69
 
c) Last day
 
d) Next day
 
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz